Kurumsal

Hakkımızda

Yönetim Kurulu Başkanı’ndan

     “Çalışkanlık, dürüstlük ve girişimcilik
 ilkeleriyle 1997 yılında yola çıkan Sevecen Tur Taşımacılık,  ilk günkü heyecanını kaybetmeden hizmet vermeye devam ediyor. Genç ve dinamik ekibimizle, geleceğe güvenle bakarak, ilkelerimizden taviz vermeksizin sektördeki büyümemizi büyük bir kararlılık ve azimle sürdürüyoruz. Firmamız,  servis ve tur taşımacılığı, turizm seyahat acenteliği ve araç kiralama hizmetlerini bugüne kadar eksiksiz ve güvenilir olarak yerine getirmekte, zamanın getirdiği yenilikleri, konfor ve teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana bizlere geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan çalıştığımız kurum ve kuruluşların takdir ve teşekkürleri gücümüze güç katmakta, yolumuzu aydınlatmaktadır.  Hizmet kalitesi çıtamızın her geçen gün yüksek tutulduğu şirketimizdeki ekip ruhu ve motivasyon ise takdire şayandır.

     Ulaşımda ve hizmette sınır tanımayan Sevecen Tur taşımacılık, kendi sektöründe lider olma yolunda vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Ülkemizin lokomotiflerinden olan taşımacılık ve turizm sektörüne en güvenilir, en yenilikçi ve maliyeti en uygun fiyat, hizmet misyonunu üstlenmiş olan firmamız, öncü ve kalıcı olabilmek için tüm gücüyle yollarda istikrarlı ilerleyişini sürdürmektedir. 

     Müşterilerimiz için değer yaratmak, çalışanlarımızın gelişimi için her türlü olanağı sağlamak, daha iyi bir dünya için topluma katkıda bulunmayı ilke edinen Sevecen Tur Taşımacılık farkını yaşamak dileğiyle… Yolunuz açık, gönlünüz ferah olsun…


     Yalçın ÇALIŞ

     Sevecen Tur Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı